Dokker Combi

Dokker Combi

Dacia Dokker ideal bir iş ortağı

Galeri

Tarz ve karakter sahibi

Rekortmen iç hacmiyle çok yönlü bir kombi olan Dacia Dokker’ın dış tasarımına da özen gösterdik. 4,36 metre uzunluğundaki Dacia Dokker’ın ahenkli ve sert çizgileri hem sağlamlığını hem de dinamik performansını yansıtıyor. Yüksek bel çizgisi ve korumalı farları sağlamlığını daha da arttırıyor. Tavan barları, yan koruma çıtaları ve sis lambaları etkileyici tarzını vurguluyor.

Dokker Stepway ideal bir iş ortağı

Gerek işiniz gerekse ailece kullanımlarınızda hafta içinde ve hafta sonunda, bütün ihtiyaçlarınızı akılcı olarak karşılıyor.

Dokker Stepway

Dacia gelince akla hizmet gelir. Gerek imalatı, gerekse mekanik organları en katı testlere tabi tutuldu. Bu şekilde, bütün yol tiplerinde ve iklim koşullarında 1.9 milyon km kat edildi. Motor ise uzun yıllardan beri güvenilirliğini kanıtladı. Siz her koşulda ve her an Dokker’ınıza güvenebilirsiniz!

Bu çok amaçlı kombinin en çarpıcı özellikleri sadelik, pratiklik, sağlamlık ve rekor iç mekan genişliği olsa da araç dış görünüşü de ihmal etmiyor.

Büyük (4,36 m uzunluğunda) Dokker, hem dinamizmini hem de sağlamlığını yansıtan ahenkli bir tasarıma sahip.

İç görünüm

Dokker hem kişisel, hem de ticari kullanımlar için mükemmel bir araç. 1/3 -2/3 ve portföy şeklinde katlanabilen modüler koltukları sayesinde, yükleme kapasitesi 3 m3’e ulaşabiliyor ve yükleme uzunluğu 1.16 m’den 1.57 m’ye çıkabiliyor. Sınıfının en genişleri arasında yer alan sürgülü yan kapıları ile olağanüstü bir çok yönlülük gösteriyor. Bu kapılar koltuklar yatırıldığında erişimi büyük ölçüde kolaylaştırıyorlar.

Her şey elinizin altında

Son derece cömert bagajına (800 lt) ilaveten, araç içinde yaşamı kolaylaştıran çok sayıda eşya yerleştirme gözü bulunuyor.

Torpido paneli üzerinde, tavanda, ön ve arka kapılarda öngörülen saklama birimleri sayesinde, her şey bir hareketle erişilebiliyor.

İç Tasarım

Gündelik kullanım için pratik ve konforlu

Dacia Dokker araç gamımızdaki ilk gerçek kombi. Yolcularınız için daha fazla alan gerekiyorsa ya da tersine yükleme alanını genişletmek istiyorsanız, bu çok yönlü ve pratik otomobil ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir. Dacia Dokker’ın bagaj bölmesi 1,16 metrelik uzunluğuyla piyasadaki benzerleri arasında birinci. Katlanan ve yana yatan arka koltuklarıyla beş kişilik yapılandırmadan dört, üç veya iki kişilik yapılandırmaya geçmek çok kolay. Ayrıca çok sayıda kullanışlı eşya gözü; baş üstü saklama rafı, koltuk arkası cepleri, torpido gözü.

Teknoloji

En son yenilikler!

Media Nav multimedya sistemi

Dacia Dokker, yolda hayatınızı kolaylaştırmak için Media-Nav multimedya sistemiyle donatıldı. Doğrudan ve sezgisel tasarımıyla bu sistem seyir, telefon, radyo ve multimedya gibi özelliklere erişim sağlar. Hız sabitleyici fonksiyonu, park sensörü ve arka park sensörü daha kolay bir sürüş deneyimi yaşamanıza olanak tanır.

Isı konforu

Dacia Dokker etkili ve hızlı bir ısıtma ve klima sistemiyle donatıldı. * Optimum ısı konforu için. * Versiyona bağlı olarak standart veya opsiyonel.

Arka park yardımı

Park manevralarını kolaylaştıran arka park yardımı fonksiyonu, yaklaştıkça hızlanan bip sesleriyle önünüzdeki ve arkanızdaki engellere karşı sizi uyarır. * Versiyona bağlı olarak standart veya opsiyonel.

Güvenlik ve güvenilirlik

Dacia Dokker son derece güvenilir bir otomobildir

Güvenlik, güvenilirlik ve tasarrufun birleştirilmesi Dacia bunu sizin için yapıyor.

Dokker’da, elektronik denge programı (ESP) ve acil fren destekli (AFU) ABS sistemi sayesinde her şey kontrolünüz altında. Sürücü hava yastığı tüm versiyonlarda standart.Arka yan koltuklar, ISOFIX güvenlik sisteminden yaralanıyor. Dacia ayrıca tasarruf ile eş anlamlı ve sadece fiyattan bahsetmiyoruz. Sessiz 1.5 dCi 90 bg motor etkin ve tutumlu olduğunu kanıtlıyor. Dokker tamamen güvenebileceğiniz bir otomobildir.

Hava yastıkları

Ön yolcu koltuğuna çocuk koltuğu takmak isterseniz, yolcu yan hava yastığını çıkarmayı unutmayın. Maksimum emniyet için kolay bir işlem.

Emniyet kemeri

Yüksekliği ayarlanabilen ön ve arka emniyet kemerleri vücut yapınıza göre kolayca ayarlanabilir.

Dijital Satış Danışmanı

Aracınızın değerini öğrenip, hızlı kredi başvurusu yapmak için linke tıklayın.

*Gösterilen Dacia Dokker Combi modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.