DİĞER

İMAM KAYALI OĞULLARI

Diğer Hizmetler

İmam Kayalı Oğulları olarak; güler yüzlü, deneyimli ve işinde uzman ekibimizle Renault’nuz için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Yeni araç aldınız, kullanılmış bir araç aldınız ya da mevcut arabanıza görünüm yenileme yaptırmak mı istiyorsunuz ?

imamkayali2 estetik hizmeti tam size göre…

imamkayali2 estetik hizmeti, konusunda eğitimli personelimiz tarafından verilmekte olup, bu sayede aracınız her zaman bakımlı ve temiz olacak.
imamkayali2 estetik araç görünüm yenileme hizmetinin amacı araçların mümkün olduğunca ilk günkü görünümlerine yakın bir duruma gelmesini sağlamaktır. Araç motor ve kaporta aksamlarından başlanarak kabin içerisindeki kir leke ve kokulara kadar detaylı olarak temizlenmekte; araç yüzeyindeki çizikler ve matlaşma büyük ölçüde giderilmektedir.
Yeni araçlar içinse boya koruma ve döşeme koruma hizmeti verilmektedir.
Verilen hizmetler şu şekilde gruplandırılmaktadır.

imamkayali2 İç – Dış Yıkama:
Aracın standart iç dış yıkama işlemi yapılır.

imamkayali2 Estetik Detaylı İç Temizlik:
Koltuklar, tavan ve taban döşemeleri, ön konsol, torpido, bagaj kısımları kapı içleri ve araları da dahil olmak üzere, temizlenen yüzeye uygun temizlik maddeleri ile profesyonelce temizlenir. Ayrıca havalandırma sistemi özel anti-bakteriyel malzemeler kullanılarak temizlenmektedir. Ön cama içerden uygulama yaparak buğu oluşması da engellenmekte ve sürüş güvenliğine katkıda bulunulmaktadır.

imamkayali2 Estetik Motor ve Dış Bakım:
Aracın dış yıkaması yapılır. Kaporta ve boya üzerindeki lekeler çıkarılır. Motor bölümü uygun bir şekilde temizlenerek çarpıcı bir görünüm sağlanır. Jant ve lastik temiziliği yapılarak parlatıcı işlem uygulanır. Araca dış yüzey boya parlatıcı uygulama yapılır. Ayrıca ön cam su kaydırıcı uygulaması yapılarak görüş netliği ve dolayısıyla sürüş güvenliği artırılmaktadır.

imamkayali2 Estetik Boya Koruma:
Güneşin UV ışınlarına, kılcal çiziklere ve diğer doğal etkenlere karşı mükemmel koruma sağlayarak kalıcı parlaklık kazandırır.

imamkayali2 Estetik İç Döşeme (deri, vinil, kumaş) Koruma:
Lekelere kirlenmeye ve yıpranmaya karşı koruma sağlar. Kolay temizlik yapılabilmesini sağlar.

İmamkayali2 Estetik Cam Film Uygulaması:
Güneş ışınlarının etkisini azaltmaya ve dış darbelere karşı araç güvenliğini artırmaya yönelik bir uygulamadır. Uygulama için randevu alınmalıdır.