İKİNCİ EL

İmam Kayalı Oğulları olarak ilgilendiğiniz aracın geçmişini tüm detaylarıyla bilmemizi sağlayan, şeffaflık üzerine dayalı bir sistemle çalışıyoruz.

imamkayali2 araç parkında mutlaka beklentilerinize ve bütçenize uygun bir araç vardır. Siz yeter ki araca karar verin. Gerisi kolay.

imamkayali2’de ihtiyacınızın belirlenmesiyle başlayıp, sizi yeni aracınızla uğurlayıncaya kadar geçen sürecin her aşamasında kurumsal bir muhatap bulur, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla sorunsuz ve güvenli bir süreç geçirirsiniz. Üstelik imamkayali2 personeli, kullanılmış araç alımında sizlere devir ve trafik tescil işlemeleri hakkında danışmanlık yapar ve sizin adınıza bu işlemleri yürütür. Size yeni aracınızın keyfini sürmek kalır.

imamkayali2 araç parkında satış, sadece imamkayali2 uzmanları tarafından yapılan ekspertiz sonrasında yapılır. Bu işlem sizin ikinci el araç alırken karşılaşacağınız teknik risklerden kurtarır.

imamkayali2’den aldığınız kullanılmış otoların detaylı iç-dış temizliği yapılmıştır. Talebiniz halinde imamkayali2 estetik görünüm yenileme hizmetinden de faydalanabilirsiniz.