Renault TALISMAN

TALISMAN

TALISMAN

TALISMAN

Renault TALISMAN

Her detaya yansıyan güçlü kişilik

Renault Talisman - Cezbetmek için tasarlandı

Cezbetmek için tasarlandı

Krom detaylarla vurgulanan dinamik profili, etkileyici ön yüz ve benzersiz LED ışık imzası ile Renault TALISMAN diğerlerinden ayrılır.

Renault Talisman - Huzurlu ve zarif ortamına adım atın

Huzurlu ve zarif ortamına adım atın

Koltuğunuza oturun ve rahatınıza bakın. Renault TALISMAN’ın kabini sizin ve yolcularınızın rahat etmesi için tasarlandı.

Renault Talisman - Yolda kendinizi evinizde gibi hissedin

Yolda kendinizi evinizde gibi hissedin

4CONTROL sistemi ile dört tekerlekten yönlendirmeye geçiş yapın. Yepyeni bir sürüş deneyimi yaşayın ve otomobilinizin kontrolünü her zaman elinizde tutun.

Dış Tasarım

Renault Talisman - Her bir detayda zarif tasarım

Her bir detayda zarif tasarım

Gördüğünüz her bir detaya Talisman’ın kişiliği yansıyor. Göze ve dokunuşa hitap eden her bir detayı ile Talisman seçkin tasarımını gözler önüne seriyor.

Renault Talisman - Keskin bakışlı modern tasarım

Keskin bakışlı modern tasarım

Pure Vision® FULL LED farların keskin bakışı « C » şeklindeki gündüz farlarının seçkin dizaynı ile birleşiyor. Tüm bunlar onun güçlü karakterini ve modern tasarımını simgeliyor.

İç Tasarım

Renault Talisman - Haftanın her günü için ortam aydınlatması

Haftanın her günü için ortam aydınlatması

Mavi, kırmızı, yeşil, sepya veya mor rengi tercih edebilirsiniz – seçim size kalmış! Renault TALISMAN’ın kabin içi ortam ışığını o anki havanıza veya zevkinize göre ayarlayın. Her MULTI-SENSE® modu için ayrı bir renk atayabilir veya bu fonksiyonu devre dışı bırakabilirsiniz.

Renault Talisman - Çok sayıdaki eşya gözü hayatınızı kolaylaştırır

Çok sayıdaki eşya gözü hayatınızı kolaylaştırır

Pratik ve modüler Renault TALISMAN çok çeşitli eşya saklama çözümleri sunar. Toplamda 25 litre depolama alanı kabine dağıtılmıştır. Hemen kol dayanağının altındaki soğutmalı bölmede içeceklerinizi soğuk tutabilirsiniz. Bagajda oldukça geniş 608 litrelik yükleme alanı bulunur. Açması da çok kolay! Ayağınızı arka tamponun altında hareket ettirmeniz yeterlidir!

Renault Talisman - Hava kirliliği sensörü nefes aldığınız havayı filtreler

Hava kirliliği sensörü nefes aldığınız havayı filtreler

R-LINK 2 multimedya arayüz ekranını kullanarak havalandırma sistemini yönetin. Hava kirliliği sensörünün filtresi mikro partikülleri durdurur. Hoş olmayan egzoz gazlarının, tozun ve polenin kabine girmesini engeller. Bir tünelde veya kirlilik saçan bir aracın arkasında hava kirliliği aniden arttığında, havalandırma sistemi otomatik olarak devridaim moduna geçer.

Performans

Renault Talisman - ENERGY dCi 130 ve dCi 160 Twin Turbo motorlar

ENERGY dCi 130 ve dCi 160 Twin Turbo motorlar

İki litrelik bir motorun tüm sürüş keyfini sunarken %25 daha az yakıt tüketir! Formula 1 için geliştirilen ve Formula1’den alınan teknolojileri kullandık; yanma, boyutlar ve sıcaklık artışı gibi değerler üzerinde çalışarak bu motorların yakıt tüketimini önemli ölçüde azalttık. İki turbosuyla ENERGY dCi 160 motor mükemmel performans sergiler. Düşük devirlerdeki ataklığı ve keskin, güçlü hızlanma performansıyla çok etkili bir motor!

Renault Talisman - EDC otomatik çift kavramalı vites kutusu

EDC otomatik çift kavramalı vites kutusu

EDC otomatik vites kutusu her yönüyle mükemmeldir. Otomatik vites kutularının konforuyla mekanik vites kutularının tepkiselliğini ve tutumluluğunu bir araya getirir. Seçilen motora bağlı olarak altı veya yedi vitesli versiyonlarıyla esneklik, dinamik performans ve düşük yakıt tüketimi sunar. Buna ek olarak, tepkiselliği seçtiğiniz sürüş moduna uyum sağlar. Daha ne isteyebilirsiniz?

Renault Talisman -  Optimum aerodinamik

Optimum aerodinamik

50 km/saat ve 130 km/saat hızlarında, bir aracın yakıt tüketiminin sırasıyla %50 ve %85’inden aerodinamik sürüklenmenin sorumlu olduğunu biliyor muydunuz? Mühendislerimiz ve tasarımcılarımız sürüklenmenin neden olduğu enerji kaybını azaltmak için el ele verdi. Aktif hava deflektörleri, kaput altındaki hava akışının yönetimi, hava perdeleri, gövde altı plakası… her şey Renault TALISMAN’ın aerodinamik yapısını ve performansını geliştirecek şekilde tasarlandı.

Dijital Satış Danışmanı

Aracınızın değerini öğrenip, hızlı kredi başvurusu yapmak için linke tıklayın.

Renault TALISMAN’la bir tur atmaya var mısınız?

*Gösterilen Renault TALISMAN modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.