TRAFIC Multix

Her alanda üstün

Renault TRAFIC Multix 5+1

Renault TRAFIC Multix’in sürücü arkasındaki ikinci sıra koltuğu ve yük bölümü sayesinde hem yük hem yolcu tașımacılığı yapabilirsiniz. Ayrıca katlanabilir modüler koltuğu sayesinde daha fazla yük tașıyabilmenize imkan verir. Geniș ticari çözümler olanağı sunarak tüm ihtiyaç ve beklentilerinizi karșılar. Modern ve șık tasarımı, performanslı ve sessiz motor seçenekleri, teknolojik donanımları ve yüksek konfor ve güvenlik düzeyi ile Renault TRAFIC, her alanda üstün nitelikler sergiliyor!

Güvenlik

Önceliğimiz güvenli sürüş

Yeni nesil Esp sistemi

Yeni nesil Elektronik denge programı Esp, içerdiği sensörlerle aralıksız olarak aracın hareketini izleyerek, aracın güvenli şekilde istikametini korumasına yardımcı olur. Bunlara ek olarak, sistem aşağıdaki fonksiyonları içermektedir. – Yokuş Kalkış Desteği – Extended Grip (Yol Tutuş Desteği) – Römork Savrulma Önleyici

Aktif güvenlik

Esp sistemi, tüm TRAFIC ürün gamında standart olarak sunulmaktadır. Bu sistemde bulunanlar: Yokuş kalkış desteği: Yokuşta kalkış yaparken aracın geriye doğru kaymasını önleyerek, sürücüye destek olur. Extended grip (Yol tutuş desteği): Extended Grip, zorlu yol ve zemin koşullarında çekişi arttıran bir destek sistemidir (kum, çamur, kar vb). Römork savrulma önleyici: Araca bağlanmış olan römorkun salınımlarını algılar ve yalpalamasını engeller.

Pasif güvenlik

TRAFIC’ te zengin pasif güvenlik donanımları sunulmaktadır: – Sürücü hava yastığı – Yolcu hava yastığı – Ön gergili, güç limitörlü 3 noktalı emniyet kemerleri – Güçlendirilmiş gövde

Konfor

İş yükünüzü hafifletir

Hız sabitleyici

Direksiyon üzerindeki bir kumanda ile hızınızı dileğinizce sınırlayabilir veya sabitleyebilirsiniz (opsiyon).

Ön sis farları

Sisli veya yağmurlu hava koşullarında, görüş mesafenizi arttırır.

Kabin konforu

TRAFIC’te konforu arttırılmış, çok yönlü ayarlanabilir koltuklar ve yükseklik-derinlik ayarlı direksiyon sayesinde, her sürücü ideal sürüş pozisyonunu bulabilir.

Kabinde 90 lt. eşya saklama gözü

TRAFIC, kabin içinde sunduğu 14 adet saklama gözü ve 90 litre saklama hacmi ile eşyalarınızı yerleştirmek için pratik çözümler yaratır.

Özellikler

Üstün teknolojik özellikleriyle hedefinize bir adım daha yakın

CD-Mp3 çalar radyo

Direksiyondan kumandalı ve CD Çalar özellikli radyo, Bluetooth özelliğiyle eller serbest telefon etmenizi sağlar. Ön yüzdeki kulaklık girişi, Usb bağlantı noktaları ve Bluetooth sayesinde mobil cihazlarınızdaki müzik dosyalarınızı aracınızda oynatabilirsiniz.

Media Nav: 7’’ dokunmatik ekranlı navigasyon & multimedya sistemi

Araç içi entegre dokunmatik navigasyon sistemi Renault Media Nav, size faydalı ve pratik fonksiyonlar sunar. Renault Media Nav ile tüm multimedya fonksiyonları elinizin altında: 7’’ dokunmatik ekran Bluetooth teknolojili radyo sayesinde eller serbest telefon Usb ve kulaklık bağlantı noktaları 2D ve 2,5D sesli navigasyon sistemi İnternet üzerinden güncellenebilen haritalar

Daha fazla bilgi

Renault TRAFIC Multix yola çıkmaya hazır

*Gösterilen Renault TRAFIC Multix modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.