HAKKIMIZDA

Renault ile Dacia otomotiv markalarının yetkili servis ve yetkili satıcısı olan İMAM KAYALI OĞULLARI OTOMOTİV TİC. VE SAN.A.Ş.
GAZİANTEP Şehitkamil’de hizmet vermektedir.

Bir aile şirketi olarak otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamızı, Onursal Başkanımız ve kurucumuz Enver Kayalı, 1955 yılında, kardeşi Bahattin Kayalı ile birlikte kurmuştur.
Kuruluşundan itibaren otomotiv sektöründe birçok markanın binek ve ticari araçlarının bayiliğini ve yedek parça ticaretini yapmıştır.
1985 yılından bu yana Renault-Mais Gaziantep Bölge Yetkili Satıcılığı yapmaktayız.
Renault tarafından satın alınan grup markası Dacia’nın da yenilenen ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetini vermekteyiz.
Binevler Plaza’da ve İpekyolu’ndaki Plaza’da Renault ve Dacia otomobil ve ticari araç satış ve servis hizmeti verilmektedir.Battal höyük, Bahriye Üçok Bulvarında her marka 2.el binek ve ticari araçların satışı yapılmakta ve Renault Estetik hizmeti verilmektedir.
Mitsubishi otomobil ve ticari araçlarını kapsayan yetkili satıcılığı ve servis hizmeti 1993 yılından beri aynı aile mensuplarının kurduğu Elit Otomotiv Tic ve San A.Ş. tarafından Küsget Örnek Sanayi Sitesinde yapılmaktadır.
Şirketimiz 1999 yılında Renault Trucks firmasının da bayiliğini alarak Küsget Sanayi Sitesi Plazasında Renault kamyon ve çekicilerinin satış ve satış sonrası hizmetini vermeye başlamıştır.
Otomotiv sektörünün imalat kısmında ise Golden Motor Supapları San. Tic. A.Ş. unvanı ile motor supabı imalatı yapılarak tüm dünya’ya ihraç edilmektedir.
Grubun otomotiv dışında kalan diğer imalat dalında ise Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde Nova Filament markasıyla iplik üretimi ve General Tekstil San Tic A.Ş. olarak da kumaş üretimi yapılmaktadır.Ayrıca büro mobilyaları, ahşap dekorasyon, mutfak işi yapan Mobel Mobilya San ve Tic. A.Ş. Gaziantep ve çevre illere hizmet etmektedir.
Grup bünyesinde yaklaşık 400 kişiye istihdam sağlanmaktadır.